محصولات کشاورزی

محصولات کشاورزی و به‌ویژه میوه‌های تازه، سهم قابل توجهی در صادرات کشورمان دارند.  استراتژی ما در صادرات محصولات کشاورزی تولید و تحویل محصول با بهره‌وری بیشتر، تمایز در کالاها و خدمات از طریق رعایت استانداردهای کیفی محصول و بسته‌بندی آن و کشف تقاضاهای جدید در بازار کشورهای هدف با توجه به بازخورد مصرف‌کنندگان است.

محصولات سلولزی

ما در دپارتمان کاغذ و فرآورده‌های سلولزی پرسال طیفی از محصولات مستحکم و بادوام به مصرف‌کنندگان عرضه می‌کنیم و می‌کوشیم تا از طریق همکاری با تولیدکنندگان برتر محصولات سلولزی و واردات کاغذ باکیفیت رضایت مشتریان وفادارمان را جلب کرده و آن‌ها را به سمت کاهش ضایعات کاغذ به عنوان یکی از محصولات پرهزینه برای طبیعت ترغیب کنیم.

فراورده‌های معدنی

ما در پرسال همواره بر ضرورت توانمندی‌های معدنی کشورمان به بازار‌های منطقه‌ای و بین‌المللی تأکید داشته‌ایم. رشد سریع فعالیت‌های شرکت در حوزه معدن‌کاری اعم از اکتشاف، استخراج، حمل و صادرات، در کنار اولویت‌بخشی به فراوری محصولات معدنی، تأسیس شرکت پرسور را رقم زد. پرسور به عنوان بازوی معدنی شرکت پرسال با اتکا بر دو استراتژی بهره‌گیری از متخصصان داخلی و اخذ مشاوره از متخصصان خارجی در راستای به‌روزرسانی عملیات معدنکاری، به دنبال گستردن دامنه و همچنین بالابردن ارزش افزوده صادرات محصولات معدنی در این مجموعه است.

مسئولیت‌های اجتماعی

شرکت پرسال معتقد است بسیاری از مشکلات جامعه ایران به دلیل کمبود آگاهی و دانش افراد بوده و فقر آموزشی و فرهنگی سبب‌ساز فقر اقتصادی در بسیاری از نقاط کمتر برخوردار کشور شده است. در همین راستا با حمایت مالی و معنوی از پویش مدرسه‌سازی «ایران من» بانی ساخت اولین مدرسه توسعه پایدار ایران در چابهار شده است. تیم مسئولیت اجتماعی پرسال آغازگر طرح تسهیل‌گری توسعه در سیدبار بوده و با احیای هنر سوزن‌دوزی، اولین قدم به سمت توسعه اقتصادی را با ثبت برند بانوک برداشته است.