PERSOL_CSR_3
porsal%20mohr2
93a8dafa-f5c6-4892-9a79-a729fad1fd0f
b665b73c-b0fa-4ff4-8976-36f5ae6a83d6

شرکت پرسال در طول دوره کاری خود همواره اخلاق مداری در حوزه کسب‌و‌کار را سرلوحه خود قرار داده و تلاش کرده است با نگاهی جامع و پایدارتر به سوی کسب‌و‌کار مسئولانه حرکت کند، اقدامی که از طریق فعالیت‌های مسئولیت جویانه نسبت به مشتری، جامعه و محیط‌زیست پیرامون خود ممکن شده است. پرسال معتقد است بسیاری از مشکلات جامعه ایران به دلیل کمبود آگاهی و دانش افراد بوده و فقر آموزشی و فرهنگی سبب‌ساز فقر اقتصادی در بسیاری از نقاط کمتر برخوردار کشور شده است. تیم مسئولیت اجتماعی پرسال، با اعتقاد به اینکه کلید رشد و توسعه ملی توسعه انسانی است، وظیفه اخلاقی و انسانی خود را در این می‌دانند که با کمک مشاوران آزموده و همچنین کانون‌های مردم‌نهاد و سمن‌های فعال کشور در این راستا گام برداشته و سهمی هرچند کوچک در نشر دانش و آگاهی به خصوص در میان کودکان و نوجوانان داشته باشند.

در این راستا شرکت پرسال پروژه مسئولیت اجتماعی خود را با نام «دانش افزایی پایدار» از چندی پیش آغاز کرده و در نظر دارد این پروژه را در چند سطح و چند گام با شتابی بیش از پیش در پی بگیرد.

شرکت پرسال پس از انجام پروژه مسئولیت اجتماعی خود در بافق و اقداماتی همچون هوشمندسازی مدارس در این شهرستان، تجهیز کتابخانه سیار روستایی و برگزاری کارگاه‌های آموزش حفظ محیط زیست، به عنوان حامی مالی و معنوی «پویش ایران من» هدایت و راهبری ساخت  100 مدرسه در نقاط کمتر برخوردار ایران را در دست گرفت و به جریان‌ساز حرکتی هماهنگ و فراگیر در راستای توسعه سیستم آموزشی کشور از سوی بخش خصوصی ایران تبدیل شد.

پویش ایران من به عنوان ابتکاری که از سوی اعضای اتاق‌های بازرگانی سراسر کشور در بخش خصوصی بنیان‌گذاري شده است، در سال ۱۳۹۳ با احداث یک باب مدرسه در استان لرستان کار خود را آغاز كرد. این مدرسه پایه‌ای شد برای ساخت یک صد دبستان در مناطق کمتر برخودار کشور توسط بخش خصوصی، که همه به نام «ایران من» آذین شده است.

پویش «ایران من» محصول فکر، تلاش و عزم بخش خصوصی ایران برای ایفای نقشی فعال، سازنده و مطالبه‌گرانه در نظام آموزشی کشور است. «ایران من» می‌خواهد از ساخت یک صد مدرسه حرکتی را آغاز کند که در ادامه و با وصل آن به سایر اقدامات و برنامه‌ها، منجر به ساخت نظام آموزشی بالنده، روزآمد و فراگیر برای کشور شود، چرا که معتقد است توسعه آموزشی، سنگ بنای توسعه اقتصادی و عمومی کشور است.

http://iran-e-man.ir/

https://t.me/iraneman_org

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

درباره ما

حوزه فعاليت اوليه و اصلي شرکت پرسال، صادرات فراورده هاي نفتي و پتروشيمي بوده است و در حال حاضر در حوزه تجارت فراورده هاي معدني، مواد شيميايي، فراورده هاي چوب و کاغذ و همچنين در حوزه حمل و نقل جاده اي و عمليات اکتتشاف و بهره برداري از معادن علاوه بر حوزه اوليه کاري خود فعال است. 

  • آدرس دفتر مرکزی: تهران –اتوبان مدرس- الهیه – خیابان بیدار- پلاک 5–واحد39
  • کدپستی: 1964914168
  • تلفن : 26208341- 26208371
  • فکس : 26208331
  • ایمیل: info@persol.ir

تماس

نام شما:
Invalid Input

پیغام:
Invalid Input

کد امنیتی:(*)
کد امنیتی: Invalid Input