ساخت دو مدرسه در استان‌های سیل‌زده لرستان و خوزستان توسط پرسال

به گزارش واحد روابط عمومی شرکت پرسال، پس از وقوع سیل مهیب در ابتدای سال ۱۳۹۸ که به مناطق مختلف کشور آسیب فراوان زد، هلدینگ پرسال در راستای مسئولیت اجتماعی خود و هم گام با فعالیت‌های خود در زمینه توسعه آموزشی از طریق پویش ایران من،…

ادامه مطلب . . .

توزیع بسته‌های بهداشتی توسط پرسال در روستاهای تحت فعالیت، همسو با کمپین نفس

به گزارش روابط عمومی پرسال، با توجه به شیوع ویروس کووید-19 در کشور، هولدینگ پرسال همسو با «کمپین نفس» اقدام به توزیع بیش از هزار ماسک و مواد شوینده در مناطق روستایی تحت فعالیت خود نموده است.
گزارش‌ها حاکی از آنند که تاکنون ۳۴ بیمار…

ادامه مطلب . . .

گزارشی از فعالیت‌های پرسال همسو با کمپین نفس در مقابله با بحران کرونا

به گزارش روابط عمومی هولدینگ پرسال، این شرکت همگام با کمپین نفس(پویش فعالین اقتصادی کشور برای عبور از بحران کرونا) از اسفند ماه سال 1398 عملیات آگاهی بخشی، کمک رسانی و حمایتی از کادر درمان کشور را شروع نموده و همچنان به فعالیت‌های خود ادامه…

ادامه مطلب . . .

اقدام شرکت پرسال در راستای مسئولیت اجتماعی خود: توزیع بیش از هزار بسته بهداشتی بین گروه‌های آسیب‌پذیر

به گزارش روابط عمومی شرکت پرسال، این شرکت همسو با کمپین نفس برای مقابله با ویروس کووید-19 اقدام به توزیع ماسک و لوازم بهداشتی در میان گروه‌های آسیب‌پذیر نموده است.


با شیوع ویروس کرونا در ایران، دسترسی به ماسک و لوازم بهداشتی برای بسیاری از…

ادامه مطلب . . .

پرسال هلدینگی فعال در حوزه صادرات و واردات محصولات پتروشیمی، مشتقات نفتی، کاغذ و فراورده‌های سلولزی، محصولات کشاورزی و همچنین استخراج و فراوری محصولات معدنی است. این مجموعه با بیش از 22 سال سابقه فعالیت تجاری، در زمره 20 شرکت اول ایران در زمینه بازرگانی قرار دارد.

  •  آدرس دفتر مرکزی: تهران –اتوبان مدرس- الهیه – خیابان بیدار- پلاک 5–واحد39
  •  کدپستی: 1964914168
  •  تلفن : 26208341- 26208371
  •  فکس : 26208331
  •  ایمیل: info@persol.ir