گروه شرکتهای پرسال حامی مالی و معنوی پویش ایران من

همراهی شرکت پرسال با پویش مدرسه سازی ایران من

"پویش مدرسه سازی ایران من" ابتکاری است که توسط تنی چند از اعضای اتاقهای بازرگانی سراسر کشور در بخش خصوصی بنیان گذاشته شده است. این حرکت در سال ۱۳۹۳ با احداث یک باب مدرسه در روستای ناظرپاپی لرستان کار خود را شروع کرد. این مدرسه پایه‌ای شد بر اینکه بخش خصوصی کشور یکصد دبستان در مناطق محروم کشور همگی  با نام "ایران من" بسازد.

ساخت مدرسه از فراگیرترین و شناخته شده ترین ابعاد حضور بخش خصوصی در مسئولیت اجتماعی خود در ایران است. تاکنون هزاران مدرسه به همت نیکوکاران این مرز و بوم در سراسر میهن ساخته شده است. بنابر این ساخت مدرسه نقطه آغاز ملموس و مفهومی برای پویش همگن و همراه بخش خصوصی می‌تواند باشد.

پویش "ایران من" محصول فکر و تلاش و عزم بخش خصوصی ایران است برای ایفای نقشی فعال، سازنده و مطالبه گرانه در نظام آموزشی کشور. این پویش با اعتقاد به توسعه آموزشی  به عنوان سنگ بنای توسعه پایدار کشور قصد دارد از ساخت یکصد مدرسه حرکتی را آغاز کند که در ادامه با وصل این حرکت به سایر اقدامات و برنامه‌ها منجر به ساخت نظام آموزشی بالنده، روزآمد و فراگیر برای همه نقاط ایران شود.

تاکنون نزدیک به 120 شخص،شرکت و بنگاه خصوصی کوچک و بزرگ به این پویش پیوستند. شرکت پرسال به عنوان بنگاه اقتصادی که خود را در قبال جامعه و مردم متعهد می داند از ابتدا همراه و پشتیبان مالی و معنوی این پویش بوده است. همچنین شرکت پرسال در همایش "شبی برای ایران من" که در خردادماه سال جاری برگزار شد پرداخت ده درصد از سهم پروژه 55 مدرسه را تقبل نموده است.

لازم به ذکر است تاکنون 9مدرسه ایران من به بهره برداری رسیده و 11 مدرسه در ماه مهر همزمان با بازگشایی مدرسه، گشایش می یابد. همچنین بقیه مدارس نیز در حال ساخت می باشد و طی سال 95 و 96 اتمام و به بهره برداری خواهد رسید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این پویش می توانید به آدرس زیر مراجعه فرمایید:

http://iran-e-man.ir/

https://telegram.me/iraneman_org

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00

چاپ   ایمیل

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید