پیام مدیرعامل شرکت پرسال به مناسبت سال نو: این بهار و این آغاز خوش و خرم باد

photo ۲۰۱۸ ۰۳ ۱۷ ۱۷ ۵۴ ۰۸

در آستانه سال 1397، خدای مهربان را شکرگزاریم که توانستیم با اتکا به تلاشهای صمیمانه و تخصص کارکنان متعهد، خرد جمعی و تفکر استراتژیک مدیران، سال اقتصادی پر فراز و نشیب و بسیار سخت 96 را با سربلندی و موفقیت پشت سربگذاریم و دوراندیشانه‌تر و استوارتر در مسیر تحقق اهدافمان قدم برداریم.

خرسندیم که در سال 96 در پرسال علی رغم تمام مشکلات و تنگناهای کاری در سطوح خرد و کلان، همواره تلاشمان بر این بود که با سرلوحه قرار دادن ارزش‌های اخلاقی و انسانی و در نظر گرفتن منافع ملی و جهانی فعالیت کنیم، مسئولیت‌های اجتماعیمان در قبال محیط زیست، کارکنان، شهروندان، کشور و کره خاکیمان را همگام با فعالیت‌های اقتصادی همواره در نظر داشته و در راستای انجام آن از هیچ تلاشی فرو گذار نکنیم.

هر سال با فرا رسیدن بهار و نو شدن طبیعت، امید روزهای نوید بخش در دل همگان جوانه می‌زند و هر کس برنامه داشتن آینده‌ای بهتر را در سر دارد. ما نیز امیدواریم بتوانیم در سالی که پیش رویمان است، با تمرکز، تعهد و تخصص به اهداف مدون خود دست یافته، استاندارهای انتظارات مشتریان را ارتقاء داده و با شرکای تجاری خود هماوازتر شویم تا با هم افزایی به شکوفایی اقتصاد کشور کمک کنیم. بی‌شک پایداری و موفقیت شرکت پرسال با همراهی کارکنان همراه و شرکای تجاری شریفمان اتفاق افتاده و امیدواریم در سال جدید نیز با تلاشی چندباره نقش موثری در بهبود فضای کسب و کار کشور عزیزمان ایران ایفا نماییم .

این بهار و این آغاز خوش و خرم باد ...

پروا سلطانی

0.5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.50

چاپ   ایمیل

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید