photo ۲۰۱۸ ۰۳ ۱۷ ۱۷ ۵۴ ۰۸

در آستانه سال 1397، خدای مهربان را شکرگزاریم که توانستیم با اتکا به تلاشهای صمیمانه و تخصص کارکنان متعهد، خرد جمعی و تفکر استراتژیک مدیران، سال اقتصادی پر فراز و نشیب و بسیار سخت 96 را با سربلندی و موفقیت پشت سربگذاریم و دوراندیشانه‌تر و استوارتر در مسیر تحقق اهدافمان قدم برداریم.

خرسندیم که در سال 96 در پرسال علی رغم تمام مشکلات و تنگناهای کاری در سطوح خرد و کلان، همواره تلاشمان بر این بود که با سرلوحه قرار دادن ارزش‌های اخلاقی و انسانی و در نظر گرفتن منافع ملی و جهانی فعالیت کنیم، مسئولیت‌های اجتماعیمان در قبال محیط زیست، کارکنان، شهروندان، کشور و کره خاکیمان را همگام با فعالیت‌های اقتصادی همواره در نظر داشته و در راستای انجام آن از هیچ تلاشی فرو گذار نکنیم.

هر سال با فرا رسیدن بهار و نو شدن طبیعت، امید روزهای نوید بخش در دل همگان جوانه می‌زند و هر کس برنامه داشتن آینده‌ای بهتر را در سر دارد. ما نیز امیدواریم بتوانیم در سالی که پیش رویمان است، با تمرکز، تعهد و تخصص به اهداف مدون خود دست یافته، استاندارهای انتظارات مشتریان را ارتقاء داده و با شرکای تجاری خود هماوازتر شویم تا با هم افزایی به شکوفایی اقتصاد کشور کمک کنیم. بی‌شک پایداری و موفقیت شرکت پرسال با همراهی کارکنان همراه و شرکای تجاری شریفمان اتفاق افتاده و امیدواریم در سال جدید نیز با تلاشی چندباره نقش موثری در بهبود فضای کسب و کار کشور عزیزمان ایران ایفا نماییم .

این بهار و این آغاز خوش و خرم باد ...

پروا سلطانی

0.5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.50

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کاغذ و محصولات سلولزی

شرکت پرسال با اتکا به توان تجاری و شبکه فروش خود، از سال 1386نسبت به واردات محصولات سلولزی اقدام کرد. مهم‌ترین محصولات ما در این حوزه عبارتند از Kraft Liner /Test Liner /White Top

توضیحات

محصولات پتروشیمی

شرکت پرسال با افزایش 40 درصدی ارزش مبادلات خود در طول 10 سال اخیر، به نامی آشنا در عرصه محصولات پلیمری، اتانول‌ها، سولفور و متانول تبدیل شده است.

توضیحات

محصولات باغی و صیفی‌جات

شرکت پرسال از سال 2015 فعالیت در زمینه تجارت، خرید و فروش مواد غذایی را آغاز کرده است. بر همین اساس بازارهای هدف این شرکت از کشورهای همسایه آغاز شده و به زودی به کلیه کشورهای خاورمیانه، آفریقا و خاور دور گسترش پیدا می‌کند.

توضیحات

درباره ما

حوزه فعاليت اوليه و اصلي شرکت پرسال، صادرات فراورده هاي نفتي و پتروشيمي بوده است و در حال حاضر در حوزه تجارت فراورده هاي معدني، مواد شيميايي، فراورده هاي چوب و کاغذ و همچنين در حوزه حمل و نقل جاده اي و عمليات اکتتشاف و بهره برداري از معادن علاوه بر حوزه اوليه کاري خود فعال است. 

  • آدرس دفتر مرکزی: تهران –اتوبان مدرس- الهیه – خیابان بیدار- پلاک 5–واحد39
  • کدپستی: 1964914168
  • تلفن : 26208341- 26208371
  • فکس : 26208331
  • ایمیل: info@persol.ir

تماس

نام شما:
Invalid Input

پیغام:
Invalid Input

کد امنیتی:(*)
کد امنیتی: Invalid Input