معرفی واحد: واحد بازرگانی محصولات سلولزی پرسال

 

 

 

 

 

شرایط اقلیمی ایران و نیاز واحدهای تولیدی کشور در صنعت بسته‌بندی، ما را در پرسال بر آن داشت که در سال 1386 دپارتمان کاغذ و فراورده‌های سلولزی را راه‌اندازی نماییم. ازاین رو بود که با واردات کاغذ صنعتی باکیفیت از شناخته‌شده‌ترین تولیدکنندگان جهان، توانستیم سهم قابل توجهی از نیاز داخلی صنایع کارتن‌سازی و  بسته‌بندی را تأمین کنیم.

پرسال که طی سال‌ها کاغذ کرافت، گلاسه، وایت‌تاپ، پشت طوسی، پشت کرم مرغوب و بادوام را در سبد کالایی خود داشت، اکنون اقدام به واردات خمیر کاغذ قهوه‌ای و سفید در بالاترین کیفیت از برترین تولیدکنندگان جهان نموده است.

هدف واحد سلولزی پرسال با وجود همکارانی سختکوش در این بخش، ارائه طیفی از محصولات مستحکم و بادوام به مصرف‌کنندگان است. از طرفی تمام تلاش ما این است که با رویکردی مشتری‌مدار و در پروسه‌ای شفاف پاسخگوی نیازها و مشکلات مشتریان عزیز خود باشیم.

شرکت پرسال به عنوان یکی از بزرگترین شرکت‌هایی که در حوزه فروش محصولات سلولزی فعالیت می‌کند، عضو هیئت مؤسس انجمن وارد‌کنندگان کاغذ، مقوا و فراورده‌های سلولزی ایران است و در شکل­‌گیری و فعالیت‌های آن، نقش بسزایی داشته است.

این واحد رو به رشد پرسال، که امسال با واردات چوب و خمیر کاغذ فعالتر، قویتر و همچنان پیشرو به فعالیت در بازار کشور می‌پردازد، همچون دیگر اعضای خانواده بزرگ پرسال توانسته است، با جلب رضایت مشتریان و پیگیری مداوم نظرات آن‌ها عملکرد خود را در این بخش ارتقا دهد.

برای اطلاعات بیشتر درباره واحد سلولزی می‌توانید صفحه این واحد را در وبسایت پرسال مشاهده کنید:

http://fa.persol.ir/%D9%81%D8%B9%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%AA%D9%87%D8%A7-%D9%85%D8%AD%D8%B5%D9%88%D9%84%D8%A7%D8%AA/cellulose-products-all-types-of-paper-and-paperboard

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00

چاپ   ایمیل

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید