فراخوان چهارم شتاب‌دهنده مجازی وینوهاب: جذب ایده‌ها، خدمات و محصولات فناورانه و نوآورانه متناسب با شرایط بحران

به گزارش روابط عمومی پرسال، شتاب‌دهنده مجازی وینوهاب، اقدام به جذب ایده‌ها، خدمات و محصولات فناورانه و نوآورانه متناسب با شرایط کرده است. لازم به ذکر است که هزینه شرکت در برنامه برای تیم­‌های منتخب این دوره توسط شرکت پرسال، اسپانسر این دوره تأمین خواهد شد.

وینوهاب، بستری گسترده و مقیاس‌پذیر برای شتاب‌دهی و توانمندسازی استارت‌آپ‌ها و تیم‌های نوآوری در هر نقطه از کشور است. پلتفرم وینوهاب به عنوان یک شتاب‌دهنده مجازی، امکان دسترسی علاقه‌مندان به کارآفرینی و استارت‌آپ‌ها در هر نقطه از کشور را، به خدمات تخصصی در زمینه ارزیابی و پیاده‌سازی ایده و تبدیل آن به کسب‌وکار فراهم نموده است. وینوهاب توانسته است با بیش از 50 تیم کارآفرین از 13 استان کشور وارد تعامل شده و آموزش‌ها و مشاوره‌های اولیه برای اعتبارسنجی یک ایده نوآورانه و راه‌اندازی کسب‌وکار را به ایشان ارائه نماید. همچنین این شتاب‌دهنده مجازی تلاش دارد تا مابین فعالان اقتصادی مجرب و کارآفرینان جوان ارتباط برقرار نماید.

برنامه‌های شتاب‌دهنده مجازی وینوهاب علاوه بر آن که بستری برای شناسایی و توانمندسازی تیم‌های باانگیزه در سراسر کشور بوده و امکان سرمایه‌گذاری روی این تیم‌ها را فراهم می‌آورد، راهکار مناسبی برای عمل به مسئولیت‌های اجتماعی در زمینه کارآفرینی برای شرکت‌ها و سرمایه‌گذاران است.

محورهای فراخوان به شرح زیر آمده است:

  • دسترسی به منابع محدود (امکانات بهداشتی-دارویی، امکانات حمل اضطراری، تشخیص، درمان)
  • تسهیل شرایط زندگی روزمره و کاهش دغدغه (خرید روزانه، خدمات سازما­ن­‌های دولتی و عمومی، خدمات مورد نیاز در منزل، کترینگ، خدمات پرداخت، خدمات خودرو)
  • تسهیل شرایط زندگی در وضعیت بحران (تفریح، آموزش، سرگرمی)
  • کمک به کسب‌وکارها برای حل مشکلات کسب‌وکاری (دورکاری، اتوماسیون، بهداشت محیط، ممیزی و تأیید بهداشت)

خدمات و حمایت­‌ها:

  • شرکت در برنامه شتاب‌دهی به صورت مجازی و بدون نیاز به حضور فیزیکی و به صورت آنلاین از کلیه نقاط کشور
  • آموزش، مشاوره و آمادگی ارائه به سرمایه­‌گذار در طول دوره
  • ارتباط با شبکه سرمایه‌گذاران
  • ارتباط با شبکه مشاوران شتابدهنده مجازی وینوهاب
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00

چاپ   ایمیل

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید