شرکت پرسال در مناطق زلزله‌زده مدرسه می‌سازد

با حمایت از پویش مدرسه‌سازی ایران من:

شرکت پرسال در مناطق زلزله‌زده مدرسه می‌سازد

 

شرکت پرسال به عنوان حامی پویش مدرسه‌سازی ایران من، به زودی ساخت یک مدرسه دوکلاسه را در یکی از روستاهای آسیب‌دیده در اثر زلزله کرمانشاه آغاز می‌کند.  

به گزارش روابط عمومی شرکت پرسال؛ پویش ایران من به همراه سایر مؤسسات مدرسه‌ساز درصدد است در اقدامی حرفه‌ای و هم افزا، کمک‌های بخش خصوصی و اتاق‌های بازرگانی سراسر کشور را با کمکهای مردمی، در قالب مؤسسات مدرسه‌ساز و پویش‌های مدنی، پیوند زده و 45 مدرسه اعلام شده از سوی سازمان نوسازی و تجهیزات مدارس را بازسازی کند.

پویش ایران من با دعوت از کلیه فعالان عرصه مدرسه‌سازی و علاقه‌مندان به بازسازی مناطق زلزله‌زده در قالب پویشی جدید به نام «ازنومی‌سازیم»، مسئولیت بازسازی 45 مدرسه را در روستاهای استان کرمانشاه برعهده گرفته است.

بنابر اعلام اداره کل نوسازی و توسعه تجهیز مدارس کرمانشاه، 81 مدرسه در مناطق زلزله‌زده نیازمند بازسازی هستند که حدود 35 مدرسه توسط خیرین محلی و سازمان‌های عمومی تعهد شده و حدود 45 مدرسه باقی مانده است.

با توجه به رفع نیازهای اولیه آسیب‌دیدگان زلزله کرمانشاه، زمان اقدامات پایه‌ای‌تر فرا رسیده و  برای جلوگیری از پراکندگی و موازی‌کاری در زمینه بازسازی مدارس، همکاری نهادهای خصوصی و عمومی در این زمینه ضروری است.

پویش «ازنومی‌سازیم» با هشتگی به همین نام، در فضای مجازی ایجاد شده تا از تمام علاقه‌مندان دعوت کند برای بازسازی مدارس و بازگرداندن کودکان کرمانشاهی به زندگی عادی با مؤسسه‌های فعال در مدرسه‌سازی همراه شوند.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00

چاپ   ایمیل

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید