شرکت پرسال بیستمین سال تاسیس خود را جشن گرفت.

شرکت پرسال بیستمین سال تاسیس خود را جشن گرفت.

مراسم بیستمین سالگرد تاسیس شرکت پرسال در تاریخ 23 تیرماه 1395 در تالار برج تین برگزار گردید.

این مراسم با حضور همه اعضای خانواده پرسال شامل کارکنان و خانواده هایشان، مشتریان و تامین کنندگان، شرکا و همکاران تجاری شرکت پرسال همراه با برنامه های ویژه ای برگزار شد.

در این مراسم سرکار خانم سلطانی؛مدیرعامل شرکت پرسال ضمن ابراز خوشامدگویی به حاضرین، از همه کارکنان شرکت پرسال در طول این دوران قدردانی ویژه  و از حسن تعهد، لیافت، تخصص و اخلاق مداری ایشان در حین انجام کار تمجید نمودند.

مدیر عامل شرکت پرسال ضمن تشکر از همه افراد و سازمانهایی که شرکت پرسال را طی این بیست سال همراهی نمودند ، افزود: تعامل مثبت و مناسب طیف ذینفعان سازمان از جمله مشتریان، تامین کنندگان، پیمانکاران ، مشاورین، شرکتهای بیمه، بانکهاو... در فضای اعتماد و صداقت تاثیر بسزایی در موفقیت شرکت پرسال در این سالیان داشته است و  امیدوارم که این همراهی و تعامل موجب رشد و شکوفایی چند جانبه و همچنین رشد اقتصاد ایران عزیزمان شود.

پروا سلطانی علل اصلی بقا و رشد شرکت پرسال در سالهای سخت رکود و تحریم را داشتن تفکر استراتژیک، سرمایه انسانی کارآمد، شفافیت و قانون مداری و رعایت حقوق ذینفعان در سایه لطف خداوند بر شمردد.

 

همچنین در ادامه مراسم دکتر پدرام سلطانی؛ رئیس هئیت مدیره گروه شرکتهای پرسال ضمن خوشامدگویی و تشکر از میهمانان همزمانی بیست سالگی شرکت پرسال را با تغییرات و گشایش اقتصادی ایران ابزار خوشحالی و بیان داشت: با وجود فراز و فرود های بسیار در اقتصاد کشور شرکت پرسال توانسته است با کوشش و تلاش همه مجموعه خود را محکم و استوار نگه دارد و جایگاه خود در صنعت و بازرگانی کشور تثبیت نماید.

وی ادامه داد: شرکت پرسال با در نظر گرفتن نقش و مسئولیت خود همواره سعی نموده در قبال مشتریان، همکاران، جامعه و محیط زیست مسئولیت پذیرانه عمل نماید و پیامدها و اثرات اقدامات خود را بر جامعه در نظر گیرد.

سلطانی با اشاره به برنامه های آینده شرکت پرسال اظهار امیدواری نمود پرسال در 50 سالگی کماکان شرکت جوان با انگیزه و با اراده بالا باشد و با توسعه عمودی و افقی مبتنی بر دانش و روندهای روز جهانی حرکت کرده باشد و جایگاه خود را نسبت به وضعیت موجود کسب و کار در ایران و جهان رشد بیشتری داده است. مجموعه ای که با درنظرگرفتن شرایط زمان و مکان مبتنی بر دانش و نوآوری رشد کرده و در گذشته خود نمانده است.

ارائه گزارشی از فعالیتها و دستاوردهای بیست ساله شرکت پرسال، پخش فیلم مستند شرکت پرسال، اجرای نمایش آیینی و..از دیگر برنامه های جشن بیست سالگی شرکت پرسال بوده است.

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00

چاپ   ایمیل

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید