دومین مرحله غربالگری استارت‌آپ‌های معدنی و کشاورزی در شرکت پرسال برگزار شد

گفت‌وگوی آنلاین مدیران ارشد شرکت پرسال با 23 استارت‌آپ معدنی و کشاورزی

شنبه 12 خرداد 1397

Persol_Startup%20Factory.2

با گذشت نزدیک به دو ماه از آغاز فرآیند استارت‌آپ فکتوری شرکت پرسال و ثبت نام بیش از یکصد استارت‌آپ از سراسر دنیا برای شرکت در این برنامه، روز پنجشنبه دهم خردادماه مصاحبه‌های آنلاین با استارت‌آپ‌های برگزیده در مرحله نخست فرآیند غربالگری انجام شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت پرسال، در این مرحله از برنامه استارت‌آپ فکتوری، 23 استارت‌آپ از کشورهای ایران، استرالیا، کانادا، آلمان، ایتالیا، نروژ، پرتغال، هند، اندونزی، ویتنام، نیجریه و کنیا از بین متقاضیان شرکت در برنامه توسط متخصصین شرکت پرسال انتخاب شده و به مصاحبه آنلاین دعوت شدند. رویدادی بی‌نظیر در کشور که با وجود اختلالات معمول در سرعت اینترنت به شکلی منظم و ساختارمند انجام شد تا مدیران ارشد شرکت پرسال به صورت آنلاین و از راه دور، پرسش‌ها و ابهامات خود را با هر یک از استارت‌آپ‌ها مطرح کنند و اطلاعات اولیه و ضروری مورد نیاز خود برای ادامه فرآیند غربالگری را به دست آورند.
در این مصاحبه‌ها که از صبح روز پنجشنبه دهم خردادماه آغاز و به صورت بسیار فشرده پیگیری شد، طبق برنامه ریزی صورت گرفته، نخست استارت‌آپ‌های بین المللی و سپس استارت‌آپ‌های ایرانی به صورت آنلاین به گفتگو با مدیران ارشد شرکت پرسال پرداختند.

طی روالی استاندارد و یکسان، هر یک از استارت‌آپ‌ها ابتدا به ارائه و معرفی توانمندی‌ها، محصولات، خدمات و سوابق فعالیت خود پرداختند و سپس به پرسش‌های مدیران شرکت پرسال پاسخ دادند و اطلاعات تکمیلی مورد نیاز را ارائه کردند.
اکنون مدیران و متخصصین شرکت پرسال با تکمیل اطلاعات خود درباره استارت‌آپ‌های متقاضی تعامل و همکاری با این شرکت، غربالگری استارت‌آپ‌ها را یک گام دیگر به پیش خواهند برد تا بتوانند از بین این 23 استارت‌آپ، برترین‌ها و مناسب‌ترین‌ها برای حضور در رویداد Innovation Camp را شناسایی کنند.

شایان ذکر است که در مرحله بعدی فرآیند استارت‌آپ فکتوری شرکت پرسال، استارت‌آپ‌های برگزیده از بین حاضرین در مصاحبه‌های آنلاین به رویداد حضوری سه روزه Innovation Camp به میزبانی شرکت پرسال دعوت خواهند شد و در آنجا زمینه‌های همکاری مشترک با جزئیات بیشتر و به صورت دقیق‌تر مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت. سپس تمامی حاضرین در رویداد Innovation Camp و یا تعدادی از آنها وارد مرحله چهار ماهه Proof of Concept و اجرای پایلوت خواهند شد تا به صورت عملی و در ابعادی محدود، ایده‌های خود را برای تعامل و همکاری با شرکت پرسال اعتبارسنجی کنند. براساس برنامه ریزی صورت گرفته، این فرآیند تا نیمه مهرماه 1397 به طول خواهد انجامید.

 

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00

چاپ   ایمیل

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید