در جلسه ابتدای سال شرکت پرسال مطرح شد: جهش پرسال به سوی نوآوری

در جلسه ابتدای سال شرکت پرسال مطرح شد:

جهش پرسال به سوی نوآوری 

 

Persol Year

جلسه بررسی عملکرد سال 1396 و اهداف و برنامه‌های سال 1397 در دفتر مرکزی شرکت پرسال برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت پرسال، در ابتدای این جلسه، خانم دکتر سلطانی مدیرعامل محترم این شرکت، با مروری بر اقدامات و فعالیت‌های  شرکت در سال گذشته، به چالش‌ها و فرصت‌های فضای کسب‌و‌کار در سال جدید  و اهداف کلان شرکت در سال 1397 پرداخت.

در بخش دوم این جلسه که به گزارش عملکرد واحدهای مختلف شرکت پرسال اعم از فراورده‌های شیمیایی و معدنی، مواد غذایی، کاغذ و فراورده‌های سلولزی اختصاص داشت، مدیران و سرپرستان هر بخش به طرح دستاوردهای خود در سال گذشته پرداختند و اهداف واحد خود در سال جدید را تشریح کردند.

ورود بخش معدن به احداث کارخانه فراوری مواد معدنی، اکتشاف معادن جدید در کرمانشاه و سمنان، اجرای دستورالعمل نظام ایمنی در معدن، ورود بخش مواد غذایی به مدیریت زنجیره تأمین، افزایش تنوع محصولات ارائه شده در بخش کاغذ و فراورده‌های سلولزی و مشارکت شرکت پرسال در ساخت 100 مدرسه از سوی پویش ایران من، از مهم‌ترین مواردی بود که در این بخش از جلسه مورد تأکید قرار گرفت.

در پایان نیز دکتر پدرام سلطانی از تغییر شرکت پرسال به هولدینگ پرسال خبر داد و اظهار کرد: یکی از اقدامات مهم مجموعه پرسال در سال 1396 آغاز سلسله‌تغییرات راهبردی در سازمان بود که اولین تجلی آن را می‌توانیم در تغییر پرسال از یک شرکت بازرگانی به مجموعه‌ای از شرکت‌های مستقل در حوزه معدن و کشاورزی ببینیم.

رئیس هیئت مدیره شرکت پرسال همچنین با اشاره به سرمایه‌گذاری این شرکت در حوزه استارت‌آپ‌ها و راه‌اندازی اولین کارخانه استارت‌آپ شرکتی در ایران، گفت: همکاری با استارت‌آپ‌های حوزه معدن و کشاورزی باعث می‌شود بتوانیم با سرعت بیشتری به سمت نوآوری و روش‌های نوین کسب‌وکار قدم برداریم.

در خاتمه نیز اعضای خانواده پرسال به رسم هر سال، سوگند یاد کردند با پایبندی به منشور اخلاقی شرکت پرسال تلاش کنند با خلاقیت، نوآوری و کار جمعی، در مسیر پر فراز و نشیب فعالیت اقتصادی قدم بردارند.

photo ۲۰۱۸ ۰۴ ۳۰ ۱۲ ۳۹ ۱۳

 

photo ۲۰۱۸ ۰۴ ۳۰ ۱۲ ۳۹ ۲۷

 

photo ۲۰۱۸ ۰۴ ۳۰ ۱۲ ۳۹ ۲۱

به این مطلب چند ستاره می‌دهید؟ 

3 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.00

چاپ   ایمیل

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید