حضور شرکت پرسال در بیست و دومین نمایشگاه بین المللی چاپ و بسته بندی تهران

شرکت بازرگانی پرسال به عنوان یکی از تامین کنندگان اصلی کاغذ در صنعت بسته بندی، چاپ و نشر در بیست و دومین نمایشگاه بین المللی چاپ و بسته بندی تهران که از دوم الی پنجم دی ماه سال جاری برگزار شد، حضور موثری داشته است و توانست طی این مدت با برقراری ارتباط مستقیم با مشتریان و همکاران، تعامل دوسویه و نیازسنجی از آنها در راستای ارائه خدمات هرچه بهتر به مشتریان محترم گامهای موثری بردارد.

معرفی دستاوردها، ظرفیت ها و توانمندی های شرکت، بسترسازی برای توسعه همکاری با شرکت های داخلی و خارجی، یافتن بازارهای جدید و کسب دانش و تجربیات سایر شرکت کنندگان؛ مهمترین اهداف حضور شرکت پرسال در این نمایشگاه بود.

شرکت پرسال با اتکا به توان تجاری و شبکه فروش خود، از سال 1386 نسبت به واردات و عرضه کاغذ در حوزه های چاپ و نشر و بسته بندی در ایران اقدام نموده و طی مدت کوتاه تبدیل به یکی از تامین کنندگان اصلی در این حوزه گردیده است. اخذ نمایندگی شرکت Lee & Man چین به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان کاغذ کرافت در آسیا بعنوان دستاوردی مهم در این راستا می باشد.

در حال حاضر پرسال با دارا بودن بیشترین سهم بازار در حوزه کاغذ کرافت سفید و قهوه ای نقش ویژه ای در تولید کارتن بسته بندی ایران دارا می باشد.

گفتنی است، نمایشگاه چاپ و بسته بندی امسال، با حضور بیش از 750 شرکت داخلی و خارجی در 14 سالن برگزار شد.

 

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00

چاپ   ایمیل

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید