تبریک سال 1395

رسم دیرین نوروز را از نیاکان فهیم و خوش فکرمان به یادگار داریم که نو شدن طبیعت و زایش سرسبزی و زندگی را نماد روز نو و سال نو قرارداده اند. جوانه های سبز زندگی در آستانه سال نو طبیعت پیر و فرسوده را دگرگون میکنند. باشد که به پاس این موهبت پندار، کردار و گفتارمان را دگرگون و تازه گردانیم.

در آستانه سال 1395 همراه با نو شدن طبیعت آرزوی سالی سرشار از تندرستی و پیروز بختی برای همکاران گرامی، مشتریان گرانقدر و هموطنان پر مهرم دارم. از تمام همکاران پرتلاش و متعهدم برای همراهی و همدلی بی نظیرشان سپاس ویژه دارم و از تمام مشتریان گرانقدر که با حمایت و همراهی خود ما را شریک تجاری خود دانستند صمیمانه سپاسگزارم.

سال 94 را درحالی بدرقه میکنیم که فراز و فرودهای بسیاری دیدیم. بیم و امیدهای فراوانی تجربه کردیم و اکنون سرافرازو با کوله باری از تجربه مصمم به شروع کردن سالی پویاتر و پربارترهستیم. اخلاق مداری را به عنوان مهم ترین اصل سرلوحه کارهایمان میدانیم و امیدواریم در ارائه خدماتمان همواره افتخار مشعوف نمودن شما مشتریان عزیز را داشته باشیم.

در انتها امیدوارم سال 1395 سالی پر از رویدادهای مثبت اقتصادی برای جامعه کسب و کار ایران باشد. رویدادهایی که با اراده و همدلی تک تک شما هموطنان پرتلاش و با غیرت رقم خواهد خورد و حرکتمان را در مسیر آبادانی ایران سرعت خواهد بخشید.

روز نو و سال نو بر شما فرخنده باد.

 

پروا سلطانی

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00

چاپ   ایمیل

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید