با محصولات کشاورزی پرسال آشنا شوید: بادمجان تازه

تنوع آب و هوایی در ایران موجب شده است که این کشور غنی از محصولات کشاورزی، سبزیجات و میوه‌های گوناگون باشد. به همین دلیل محصولات کشاورزی و به ویژه سبزیجات و صیفی‌جات از جایگاه ویژه‌ای در صادرات کشور ما برخوردارند. ما در دپارتمان مواد غذایی پرسال بر اصلاح زنجیره ارزش کشاورزی تولید و صادرات محصولات کشاورزی تاکید ویژه‌ای داریم و به اتکای تجارب موفق و درازمدتی که در عرصه صادرات داشته‌ایم، در سال 1394  قدمی بزرگ در راستای اصلاح تصویر ذهنی مصرف‌کنندگان خارجی نسبت به محصولات کشاورزی ایرانی برداشته‌ایم.

بادمجان از جمله محصولات کشاورزی است که پرسال افتخار توزیع آن را در بازار جهانی داشته است.

بادمجان دارای فیبر بالا و سرشار از مواد مغذی مانند ویتامین و مواد معدنی است. از جمله خواص بادمجان کاهش فشار خون بالا است. همچنین تحقیقات نشان داده که مقادیر بالای آنتی‌اکسیدان‌های موجود در آن باعث سم‌زدایی و پاکسازی کبد شده و به درمان بیماری‌های کبد از جمله کبد چرب کمک می‌کند. به علاوه بادمجان با تقویت سیستم ایمنی بدن از طریق افزایش فعالیت گلبول‌های سفید خون از ابتلا به سرطان پیشگیری می‌کند.

پرسال مرغوب‌ترین بادمجان گلخانه‌ایِ ایران را از گلخانه‌های استان‌های تهران، کرمان و البرز تهیه و صادر می‌کند. این نوع از بادمجان که از ماندگاری بسیار بالایی برخوردار است، از بذر Belen به بار می‌آید و کالیبر آن 150 تا 400 گرم است.

بازار عمده صادراتی بادمجان در شرکت پرسال روسیه و سایر کشورهای حوزه CIS هستند.

 نام گونه

 درجه‌بندی

 کالیبر

 بسته‌بندی

 محل برداشت

Belen

درجه ممتاز

150-400 گرم

جعبه‌های 7 کیلوگرمی

استان‌های تهران، کرمان و البرز

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00

چاپ   ایمیل

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید