با فرآورده‌های سلولزی پرسال آشنا شوید: خمیر کاغذ

از افتخارات شرکت پرسال طی سال‌ها فعالیت در صنعت محصولات سلولزی، کاغذ، خمیر و چوب ارائه محصولات باکیفیت به بازار کشور بوده است. رضایت مشتریان و بازخورد مثبت آن‌ها همواره نیروی محرکه پرسال بوده و ما نیز با تضمین کیفیت، بکارگیری جدیدترین اصول علمی، برخورداری از تنوع و شفافیت در کسب و کار اعتماد مخاطبان را جلب کرده و نبض بازار را در دست گرفته‌ایم.

خمیر کاغذ (Pulp) از جمله محصولاتی است که پرسال به بازار داخلی کشور عرضه کرده است.

خمیر کاغذ از جنس سلولز چوب بوده و ماده خام نرمی است که از تفاله‌های چوب تهیه می‌شود. این محصول کالایی واسطه‌ای بوده و از جمله مهمترین مواد اولیه صنایع کاغذ محسوب می‌شود. خمیر کاغذ انواع مختلفی همچون خمیر کاغذ نرم و سخت سفید شده و سفید نشده را شامل می‌شود. همچنین در راستای مبارزه با جنگل‌زدایی تلاش می‌شود تا از کاغذهای بازیافتی نیز بهره‌برداری شده و به عنوان خمیر کاغذ استفاده شود. خمیر کاغذ سفید شده در صنایع کاغذسازی و سلولزی کاربرد دارد و خمیر کاغذ سفید نشده که به رنگ قهوه‌ای است در تولید مقوا، کارتن و پاکت‌های کاغذی بکار می‌رود. عمده کشورهای تولیدکننده خمیر کاغذ چین، آمریکا و ژاپن هستند.

در پرسال خمیر کاغذ از برترین تولیدکنندگان جهان تهیه و به بازار داخلی عرضه می‌شود. شما می‌توانید خمیر کاغذ مرغوب را از پرسال سفارش دهید:

http://fa.persol.ir/

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00

چاپ   ایمیل

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید