از افتخارات شرکت پرسال طی سال‌ها فعالیت در صنعت محصولات سلولزی، کاغذ، خمیر و چوب ارائه محصولات باکیفیت به بازار کشور بوده است. رضایت مشتریان و بازخورد مثبت آن‌ها همواره نیروی محرکه پرسال بوده و ما نیز با تضمین کیفیت، بکارگیری جدیدترین اصول علمی، برخورداری از تنوع و شفافیت در کسب و کار اعتماد مخاطبان را جلب کرده و نبض بازار را در دست گرفته‌ایم.

خمیر کاغذ (Pulp) از جمله محصولاتی است که پرسال به بازار داخلی کشور عرضه کرده است.

خمیر کاغذ از جنس سلولز چوب بوده و ماده خام نرمی است که از تفاله‌های چوب تهیه می‌شود. این محصول کالایی واسطه‌ای بوده و از جمله مهمترین مواد اولیه صنایع کاغذ محسوب می‌شود. خمیر کاغذ انواع مختلفی همچون خمیر کاغذ نرم و سخت سفید شده و سفید نشده را شامل می‌شود. همچنین در راستای مبارزه با جنگل‌زدایی تلاش می‌شود تا از کاغذهای بازیافتی نیز بهره‌برداری شده و به عنوان خمیر کاغذ استفاده شود. خمیر کاغذ سفید شده در صنایع کاغذسازی و سلولزی کاربرد دارد و خمیر کاغذ سفید نشده که به رنگ قهوه‌ای است در تولید مقوا، کارتن و پاکت‌های کاغذی بکار می‌رود. عمده کشورهای تولیدکننده خمیر کاغذ چین، آمریکا و ژاپن هستند.

در پرسال خمیر کاغذ از برترین تولیدکنندگان جهان تهیه و به بازار داخلی عرضه می‌شود. شما می‌توانید خمیر کاغذ مرغوب را از پرسال سفارش دهید:

http://fa.persol.ir/

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

درباره ما

پرسال هلدینگی فعال در حوزه صادرات و واردات محصولات پتروشیمی، مشتقات نفتی، کاغذ و فراورده‌های سلولزی، محصولات کشاورزی و همچنین استخراج و فراوری محصولات معدنی است. این مجموعه با بیش از 22 سال سابقه فعالیت تجاری، در زمره 20 شرکت اول ایران در زمینه بازرگانی قرار دارد.

  • آدرس دفتر مرکزی: تهران –اتوبان مدرس- الهیه – خیابان بیدار- پلاک 5–واحد39
  • کدپستی: 1964914168
  • تلفن : 26208341- 26208371
  • فکس : 26208331
  • ایمیل: info@persol.ir

تماس

نام شما:
Invalid Input

پیغام:
Invalid Input

کد امنیتی:(*)
کد امنیتی: Invalid Input