مقوای پشت کرم

مقوای پشت کرم (FBB: Folding Box Board) از جمله فراورده‌های سلولوزی است که در سبد فروش پرسال قرار دارد.

مقوای پشت‌کرم نوعی از مقواست که یک طرف آن سفید شیری است. این نوع مقوا که در بازار ایران با نام ایندربرد شناخته می‌شود، کیفیتی بالاتر از مقوای پشت طوسی دارد و در ساخت جعبه‌های دارویی، بهداشتی و مواد غذایی به‌کار می‎رود.

مقوای پشت کرم در عین بهداشتی بودن دارای قیمت مناسب و سختی کافی است. مقاومت آن موجب می شود تا هنگام نقل و انتقال، سلامت محصول حفظ شود. همچنین به علت تولید از مواد بازیافتی محصولی دوستار محیط زیست نیز هست. این مقوا در گرماژها و ضخامت گوناگون یافت می‌شود و البته میزان ضخامت آن نشان دهنده‌ی کیفیتش است.

شما می توانید مقوای پشت‌ کرم را به صورت رول و شیت از پرسال خریداری کنید.

مقوای پشت کرم

مقوا

210، 230، 250، 270، 300، 350 و 400

به طور معمول جهت استفاده در صنایع بسته‌بندی دارویی و غذایی

کاغذ و محصولات سلولزی

شرکت پرسال با اتکا به توان تجاری و شبکه فروش خود، از سال 1386نسبت به واردات محصولات سلولزی اقدام کرد. مهم‌ترین محصولات ما در این حوزه عبارتند از Kraft Liner /Test Liner /White Top

توضیحات

محصولات پتروشیمی

شرکت پرسال با افزایش 40 درصدی ارزش مبادلات خود در طول 10 سال اخیر، به نامی آشنا در عرصه محصولات پلیمری، اتانول‌ها، سولفور و متانول تبدیل شده است.

توضیحات

محصولات باغی و صیفی‌جات

شرکت پرسال از سال 2015 فعالیت در زمینه تجارت، خرید و فروش مواد غذایی را آغاز کرده است. بر همین اساس بازارهای هدف این شرکت از کشورهای همسایه آغاز شده و به زودی به کلیه کشورهای خاورمیانه، آفریقا و خاور دور گسترش پیدا می‌کند.

توضیحات

درباره ما

پرسال هلدینگی فعال در حوزه صادرات و واردات محصولات پتروشیمی، مشتقات نفتی، کاغذ و فراورده‌های سلولزی، محصولات کشاورزی و همچنین استخراج و فراوری محصولات معدنی است. این مجموعه با بیش از 22 سال سابقه فعالیت تجاری، در زمره 20 شرکت اول ایران در زمینه بازرگانی قرار دارد.

  • آدرس دفتر مرکزی: تهران –اتوبان مدرس- الهیه – خیابان بیدار- پلاک 5–واحد39
  • کدپستی: 1964914168
  • تلفن : 26208341- 26208371
  • فکس : 26208331
  • ایمیل: info@persol.ir

تماس

نام شما:
Invalid Input

پیغام:
Invalid Input

کد امنیتی:(*)
کد امنیتی: Invalid Input