کاغذ تحریر

کاغذ تحریر (Wood Free Paper) پرمصرف‌ترین نوع کاغذ است که به طور معمول از خمیرهای شیمیایی ساخته می‌شود. از مهمترین ویژگی‌های کاغذ تحریر مقاومت مناسب، روشنی زیاد، قابلیت بایگانی و یا نگهداری دراز مدت آن است.

کاغذهای ظریف، با توجه به مصرف نهایی به صورت رول، ورقه‌‎ای و یا به هر دو شکل عرضه می‌گردند، همچنین کاغذ مورد استفاده برای تکثیر، به صورت ورقه‌ با اندازه A4 و نیز برای تهیه پوستر در اندازه‌های بزرگ‌تر نیز موجود است. همچنین این کاغذ برای چاپ تجاری و تهیه فرم و فهرست، به صورت رول عرضه می‌گردد. 

کاغذ تحریر در سایزها و گرماژهای مختلف در پرسال موجود است.

کاغذ تحریر

کاغذ

۵۰ ، ۵۵، ۶۰، ۶۵، ۷۰، ۷۵، ۸۰، ۱۰۰، ۱۲۰ 

صفحات کتاب و دفتر، سربرگ، پوستر، چاپ تجاری، فرم، فهرست

کاغذ و محصولات سلولزی

شرکت پرسال با اتکا به توان تجاری و شبکه فروش خود، از سال 1386نسبت به واردات محصولات سلولزی اقدام کرد. مهم‌ترین محصولات ما در این حوزه عبارتند از Kraft Liner /Test Liner /White Top

توضیحات

محصولات پتروشیمی

شرکت پرسال با افزایش 40 درصدی ارزش مبادلات خود در طول 10 سال اخیر، به نامی آشنا در عرصه محصولات پلیمری، اتانول‌ها، سولفور و متانول تبدیل شده است.

توضیحات

محصولات باغی و صیفی‌جات

شرکت پرسال از سال 2015 فعالیت در زمینه تجارت، خرید و فروش مواد غذایی را آغاز کرده است. بر همین اساس بازارهای هدف این شرکت از کشورهای همسایه آغاز شده و به زودی به کلیه کشورهای خاورمیانه، آفریقا و خاور دور گسترش پیدا می‌کند.

توضیحات

درباره ما

پرسال هلدینگی فعال در حوزه صادرات و واردات محصولات پتروشیمی، مشتقات نفتی، کاغذ و فراورده‌های سلولزی، محصولات کشاورزی و همچنین استخراج و فراوری محصولات معدنی است. این مجموعه با بیش از 22 سال سابقه فعالیت تجاری، در زمره 20 شرکت اول ایران در زمینه بازرگانی قرار دارد.

  • آدرس دفتر مرکزی: تهران –اتوبان مدرس- الهیه – خیابان بیدار- پلاک 5–واحد39
  • کدپستی: 1964914168
  • تلفن : 26208341- 26208371
  • فکس : 26208331
  • ایمیل: info@persol.ir

تماس

نام شما:
Invalid Input

پیغام:
Invalid Input

کد امنیتی:(*)
کد امنیتی: Invalid Input