Image

میوه‌های تازه

پرسال با تکیه بر دانش نوین کشاورزی و از طریق چابک‌سازی فرایند کنترل کیفیت، پربازده ترین باغ‌های محصولاتی همچون کیوی، سیب، انگور و مرکبات را در سراسر کشور شناسایی کرده است.
هم‌اکنون ما در پرسال، ضمن همکاری با طیف وسیعی از باغداران خوشنام ایرانی، زمینه را برای عرضه میوه‌های باکیفیت صادراتی، با اصلاح روش‌های سنتی بسته‌بندی، بهره‌گیری از فناوری‌های زنجیره سرما (Cold Chain) و به حداقل‌رساندن زمان ارسال بار فراهم کرده‌ایم.

محصولاتی که تابه‌حال صادر کرده‌ایم

رنگ دلفریب، شیرینی و آبدار بودن سیب پرسال، آن را به میوه‌ای محبوب برای مشتریان خارجی تبدیل کرده است. بهترین نوع سیب‌های ایرانی دارای کالیبر 70+ هستند و از شهرهای ارومیه، اشنویه و مراغه واقع در شمال غربی ایران برداشت می‌شوند.

 نام گونه  درجه‌بندی  کالیبر  بسته‌بندی  محل برداشت
 Red Delicious درجه ممتاز 70+ میلی‌متر جعبه‌های 7 کیلوگرمی استان آذربایجان غربیپرسال مرغوب‌ترین کیوی کاشته‌شده در ایران را از باغ‌های وسیع کیوی در استان‌های گیلان و مازندران برداشت می‌کند. کیویِ پرسال از رقم های‌وارد (Hayward) است و در سطح جهان به زیبایی، طعم و عطر منحصربه‌فردش شناخته می‌شود.

محل برداشت   بسته‌بندی کالیبر   درجه‌بندی  نام گونه
 استان‌های گیلان و مازندران  جعبه‌های 4 کیلوگرمی  85+ گرم  درجه ممتاز  Hayward

انگور شرکت پرسال با خوشه‌های طلایی و قرمز، از مزارع شهر کاشمر و ارومیه برداشت می‌شود. این محصول صادراتی بدون هسته و درجه شیرینی آن بیش از 16 است، همچنین در بسته‌های 6/5 کیلوگرمی و با بهترین کیفیت بسته‌بندی خواهد شد.

محل برداشت   بسته‌بندی کالیبر   درجه‌بندی  نام گونه
 استان‌های آذربایجان شرقی و خراسان  جعبه‌های 6/5 کیلوگرمی

خوشه بالای 150 گرم

حبه 12+ میلی‌متر

 درجه ممتاز Lady Finger White Kishmiri

درباره ما

پرسال هلدینگی فعال در حوزه صادرات و واردات محصولات پتروشیمی، مشتقات نفتی، کاغذ و فراورده‌های سلولزی، محصولات کشاورزی و همچنین استخراج و فراوری محصولات معدنی است. این مجموعه با بیش از 22 سال سابقه فعالیت تجاری، در زمره 20 شرکت اول ایران در زمینه بازرگانی قرار دارد.

  • آدرس دفتر مرکزی: تهران –اتوبان مدرس- الهیه – خیابان بیدار- پلاک 5–واحد39
  • کدپستی: 1964914168
  • تلفن : 26208341- 26208371
  • فکس : 26208331
  • ایمیل: info@persol.ir

تماس

نام شما:
Invalid Input

پیغام:
Invalid Input

کد امنیتی:(*)
کد امنیتی: Invalid Input