Image

میوه‌های تازه

پرسال با تکیه بر دانش نوین کشاورزی و از طریق چابک‌سازی فرایند کنترل کیفیت، پربازده ترین باغ‌های محصولاتی همچون کیوی، سیب، انگور و مرکبات را در سراسر کشور شناسایی کرده است.
هم‌اکنون ما در پرسال، ضمن همکاری با طیف وسیعی از باغداران خوشنام ایرانی، زمینه را برای عرضه میوه‌های باکیفیت صادراتی، اصلاح روش‌های سنتی بسته‌بندی، بهره‌گیری از فناوری‌های زمینه سرما و به حداقل‌رساندن زمان ارسال بار فراهم کرده‌ایم.

محصولاتی که تابه‌حال صادر کرده‌ایم

رنگ دلفریب، شیرینی و آبدار بودن سیب پرسال، آن را به میوه‌ای محبوب برای مشتریان خارجی تبدیل کرده است. بهترین نوع سیب‌های ایرانی دارای کالیبر +70 هستند و از شهرهای ارومیه، اشنویه و مراغه واقع در شمال غربی ایران برداشت می‌شوند.

Image

پرسال مرغوب‌ترین کیوی کاشته‌شده در ایران را از باغ‌های وسیع کیوی در استان‌های گیلان و مازندران برداشت می‌کند. کیویِ پرسال از رقم های‌وارد (Hayward) است و در سطح جهان به زیبایی، طعم و عطر منحصربه‌فردش شناخته می‌شود.

Image

انگور شرکت پرسال با وزن هر خوشه 250 گرم، از مزارع شهر کاشمر برداشت می‌شود. این محصول صادراتی بدون هسته و درجه شیرینی آن بیش از 16 است، همچنین در بسته‌های 5/6 کیلوگرمی و با بهترین کیفیت بسته‌بندی خواهد شد.

درباره ما

پرسال هلدینگی فعال در حوزه صادرات و واردات محصولات پتروشیمی، مشتقات نفتی، کاغذ و فراورده‌های سلولزی، محصولات کشاورزی و همچنین استخراج و فراوری محصولات معدنی است. این مجموعه با بیش از 22 سال سابقه فعالیت تجاری، در زمره 20 شرکت اول ایران در زمینه بازرگانی قرار دارد.

  • آدرس دفتر مرکزی: تهران –اتوبان مدرس- الهیه – خیابان بیدار- پلاک 5–واحد39
  • کدپستی: 1964914168
  • تلفن : 26208341- 26208371
  • فکس : 26208331
  • ایمیل: info@persol.ir

تماس

نام شما:
Invalid Input

پیغام:
Invalid Input

کد امنیتی:(*)
کد امنیتی: Invalid Input