Image

سبزیجات و صیفی‌جات

سبد محصولات سبز پرسال مملو از صیفی‌جاتی مثل گوجه، بادمجان، کاهو، کلم بروکلی، خیار، سیر و موسیر است. ما در پرسال با ارزیابی نیازهای مشتریان خارجی، موفق‌ترین صیفی‌کاران ایرانی در استان‌های خوزستان، البرز و کرمان را شناسایی کرده‌ و از جالیزهای کوچک محلی به شهر میوه مسکو (Fruit City) به عنوان قلب میوه و تره‌بار روسیه پل زده‌ایم.
موفقیت ما در صادرات محصولات صیفی به صورت چهارفصل مرهون تیم تحقیقاتی کشاورزی پرسال است که با اشراف بر بازارهای محلی، فهرست کشاورزان همکار را به طور مداوم به‌روز رسانی می‌کنند و به دنبال افزودن بر گستره محصولاتِ قابل عرضه به بازار بین‌المللی هستند.

محصولاتی که تا‌به‌حال صادر کرده‌ایم

پرسال مرغوب‌ترین بادمجان گلخانه‌ایِ ایران را از گلخانه‌های استان کرمان و البرز تهیه و صادر می‌کند. این نوع از بادمجان که از ماندگاری بسیار بالایی برخوردار است، از بذر Belen  فرانسوی به بار می‌آید و کالیبر آن 150 تا 400 گرم است.
بازار عمده صادراتی بادمجان در شرکت پرسال روسیه و سایر کشورهای حوزه CIS هستند.
Image
آیس‌برگ پرسال مرغوب‌ترین کاهوی صادراتی در ایران است. این نوع از کاهوی سالادی که بیشتر در شهر دزفول کاشته می‌شود در میان طرفدارانش به تردی و دوام بالا شناخته می‌شود. آیس‌برگ صادراتی پرسال از رقم اورست و کالیبر آن +450 گرم است.
بازار عمده صادراتی آیس‌برگ در شرکت پرسال روسیه و سایر کشورهای حوزه CIS هستند.
Image
کرفسِ برگی از جمله سبزیجات تُرد زمستانی است که در ماه‌های آبان و آذر به ثمر می‌نشیند و از مناطق مختلف ایران به کشورهای همسایه صادر می‌گردد. پرسال کرفسِ صادراتی ایرانی را از مزارع سرسبز کرفس در استان‌های البرز و لرستان برداشت می‌کند.
پرسال پس از برداشت کرفسِ برگی از مزارع، ساقه‌های سبز را در بسته‌بندی‌های پلاستیکی مخصوص و در سبدهای 10 کیلوگرمی، آماده حمل می‌کند. بسته‌بندی کرفس در روکش‌های پلاستیکی مخصوص، این محصول را تُرد و تازه نگاه داشته و مدت زمان نگهداری آن را افزایش می‌دهد.
بازار عمده صادراتی کرفس در شرکت پرسال روسیه و سایر کشورهای حوزه CIS هستند.
Image

بروکلی پرسال از گلخانه‌های پربازده استان‌های البرز و خوزستان برداشت می‌شود. این محصول که منبع سرشار ویتامین، مواد معدنی و کربوهیدرات است، به صورت چهارفصل در مناطق مختلف ایران به بهره‌برداری می‌رسد. پرسال با ‌جست‌وجو و شناسایی کشاورزانی که اصول کنترل کیفیت را در کلیه مراحل تولید بروکلی رعایت می‌کنند، توان صادرات این محصول را در تمام سال داراست. 

بروکلی سبزی فصل سرد است، به همین دلیل پرسال این محصول را در گلخانه‌های مجهز به سیستم هیدروپونیک تولید و به روسیه صادر می‌کند. ما بروکلی‌های سبز و تازه را پس از برداشت در بسته‌بندی‌های 12 کیلوگرمی آماده حمل می‌کنیم.

بازار عمده صادراتی بروکلی در شرکت پرسال روسیه و سایر کشورهای حوزه CIS هستند.

Image
پرسال کدوی سبز (خورشتی) را از گلخانه‌های پربازده استان‌های خوزستان و چهارمحال‌وبختیاری برداشت می‌کند؛ این گلخانه‌ها در مناطق گرم و آفتابی ایران واقع شده‌اند. کدوی سبز که در علم گیاه‌شناسی میوه به حساب می‌آید، یک گیاه تابستانی و زمستانی است و از ویتامین‌های C و B برخوردار است.
پرسال کدوی صادراتی تولید شده در گلخانه‌های تحت پوشش را در جعبه‌های 10 کیلوگرمی بسته‌بندی و آماده حمل می‌کند.
بازار عمده صادراتی کدو در شرکت پرسال، روسیه و سایر کشورهای حوزه CIS هستند.
محصول گلخانه‌های مناطق مرکزی ایران، فلفل دلمه‌ای شیرین و تردی است که طعم و عطر تازه‌ای به غذاهای ایرانی و آسیایی می‌بخشد. پرسال با تأمین و صادرات رنگین‌کمانی از فلفل دلمه‌ای‌های سبز، زرد، نارنجی و قرمز، این محصول برتر ایرانی را از مرزها فراتر می‌برد. شرایط آب‌وهوایی مناسب و کنترل دقیق و بدون وقفه کیفیت، منجر به تولید فلفلی در ایران می‌شود که کالیبر آن بین 80 تا 110 میلی‌متر است.
پرسال فلفل دلمه‌ای را در جعبه‌های 6 کیلوگرمی بسته‌بندی و آماده حمل می‌کند.
بازار عمده صادراتی کدو در شرکت پرسال، روسیه و سایر کشورهای حوزه CIS هستند.
Image

درباره ما

پرسال هلدینگی فعال در حوزه صادرات و واردات محصولات پتروشیمی، مشتقات نفتی، کاغذ و فراورده‌های سلولزی، محصولات کشاورزی و همچنین استخراج و فراوری محصولات معدنی است. این مجموعه با بیش از 22 سال سابقه فعالیت تجاری، در زمره 20 شرکت اول ایران در زمینه بازرگانی قرار دارد.

  • آدرس دفتر مرکزی: تهران –اتوبان مدرس- الهیه – خیابان بیدار- پلاک 5–واحد39
  • کدپستی: 1964914168
  • تلفن : 26208341- 26208371
  • فکس : 26208331
  • ایمیل: info@persol.ir

تماس

نام شما:
Invalid Input

پیغام:
Invalid Input

کد امنیتی:(*)
کد امنیتی: Invalid Input