fruits

محصولات کشاورزی و به‌ویژه میوه‌های تازه، سهم قابل توجهی در صادرات کشورمان دارند. با وجود گستردگی طیف میوه‌ها و صیفی‌جات عرضه‌‎شده به بازار بین‌المللی در سالهای اخیر، عواملی همچون وابستگی کشاورزان ایرانی به روش‌های سنتی کاشت، داشت و برداشت محصولات، بی‌توجهی به بسته‌بندی و ضعف در سیستم حمل‌ونقل، محصولات کشورمان را از تبدیل‌شدن به برندی منطقه‌ای بازداشته است.

اصلاح زنجیره ارزش کشاورزی تولید و صادرات محصولات کشاورزی از جمله مهم‌ترین اهداف ما در شرکت پرسال برای راه‌اندازی دپارتمان موادغذایی بوده است. ما به اتکای تجارب موفق و درازمدتی که در عرصه صادرات داشته‌ایم، در سال 1394  قدمی بزرگ را در راستای اصلاح تصویر ذهنی ذهنی مصرف کنندگان خارجی نسبت به محصولات کشاورزی ایرانی برداشته‌ایم و برای این کار از سه استراتژی زیر بهره می‌بریم:

-  تولید و تحویل محصول با بهره‌وری بیشتر

-  تمایز در کالاها و خدمات از طریق رعایت استانداردهای کیفی محصول و بسته‌بندی آن

- کشف تقاضاهای جدید در بازار کشورهای هدف با توجه به بازخورد مصرف‌کنندگان

 

محصولات پرسال

- میوه‌های تازه

- سبزیجات و صیفی‌جات

- خشکبار

 

کاغذ و محصولات سلولزی

شرکت پرسال با اتکا به توان تجاری و شبکه فروش خود، از سال 1386نسبت به واردات محصولات سلولزی اقدام کرد. مهم‌ترین محصولات ما در این حوزه عبارتند از Kraft Liner /Test Liner /White Top

توضیحات

محصولات پتروشیمی

شرکت پرسال با افزایش 40 درصدی ارزش مبادلات خود در طول 10 سال اخیر، به نامی آشنا در عرصه محصولات پلیمری، اتانول‌ها، سولفور و متانول تبدیل شده است.

توضیحات

محصولات باغی و صیفی‌جات

شرکت پرسال از سال 2015 فعالیت در زمینه تجارت، خرید و فروش مواد غذایی را آغاز کرده است. بر همین اساس بازارهای هدف این شرکت از کشورهای همسایه آغاز شده و به زودی به کلیه کشورهای خاورمیانه، آفریقا و خاور دور گسترش پیدا می‌کند.

توضیحات

درباره ما

پرسال هلدینگی فعال در حوزه صادرات و واردات محصولات پتروشیمی، مشتقات نفتی، کاغذ و فراورده‌های سلولزی، محصولات کشاورزی و همچنین استخراج و فراوری محصولات معدنی است. این مجموعه با بیش از 22 سال سابقه فعالیت تجاری، در زمره 20 شرکت اول ایران در زمینه بازرگانی قرار دارد.

  • آدرس دفتر مرکزی: تهران –اتوبان مدرس- الهیه – خیابان بیدار- پلاک 5–واحد39
  • کدپستی: 1964914168
  • تلفن : 26208341- 26208371
  • فکس : 26208331
  • ایمیل: info@persol.ir

تماس

نام شما:
Invalid Input

پیغام:
Invalid Input

کد امنیتی:(*)
کد امنیتی: Invalid Input