IMG_4722

شرکت پرسال با اتکا به توان تجاری و شبکه فروش خود ، با هدف توسعه تجارت از سال 1386  نسبت به واردات محصولات سلولزی  و عرضه کاغذهای Kraft Liner, White Top, Test Liner    در ایران اقدام کرده و طی مدت کوتاه تبدیل به یکی از تامین کنندگان اصلی در این حوزه از صنعت کشور گردید . همین راستا پرسال موفق به اخذ نمایندگی شرکت Lee & Man چین به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان کاغذ کرافت در آسیا شده است.

در حال حاضر پرسال نام شناخته شده ای در صنعت کارتن سازی، ورق سازی و بسته بندی و چاپ و نشر ایران می باشد و با حضور فعال در بازارهای داخلی، آمادگی تامین مواد اولیه و نیازهای این صنعت را به طور کامل دارد .

پرسال شریک قابل اعتماد و همیشگی  شما

 1. کاغذ کرافت لاینر
  این کاغذ عموماً در لایه های رویین ورق های کارتن به کار می رود. از ویژگی های مناسب این کاغذها چاپ پذیری خوب، سفتی خمشی بالا و ضریب جذب آب کنترل شده می باشند. این نوع کاغذها ترکیبی از کارتن کنگره ای کهنه ( OCC) و الیاف بکر می باشند. شرکت پرسال با توجه به نیاز مصرف کنندگان و واحدهای صنعتی توانایی ارائه این کاغذ در گراماژهای مختلفی را دارا می باشد.
 2. کاغذ تست لاینر
  این نوع کاغذ به عنوان عضوی ساختاری در لایه میانی و یا لایه زیرین ورق کارتن بکار می رود. از مهمترین ویژگی های این نوع کاغذ سفتی خمشی بالا و ضریب جذب آب کنترل شده می باشند. ترکیب این نوع کاغذ 100 درصد از OCC است. شرکت پرسال با توجه به نیاز مصرف کنندگان و واحدهای صنعتی توانایی ارائه این کاغذ در گراماژهای مختلفی را دارا می باشد.
 3. کاغذ کرافت
  واژه ی کرافت واژه ای آلمانی و به معنای بسیار محکم می باشد. این نام را از مهندس آلمانی مبتکر روش پخت شیمیایی که در آن خمیرکاغذ قهوای رنگی با ویژگی های بسیار مناسب تولید می شود، برگرفته اند. این نوع کاغذ کاربردهای گسترده ای در صنایع بسته بندی در زمینه های مختلفی دارد؛ از آن برای ساخت جعبه های محصولات سنگین، جعبه های فراورده های نظامی و سایر کالاهای ویژه استفاده کرد. شرکت پرسال با توجه به نیاز واحد های صنعتی دامنه ی گراماژی مناسب به همراه کیفیت مناسب و عالی را ارائه می کند. 
 4. کاغذ رو سفید
  کاغذ رو سفید ( white top) برای لایه رویی ورق کارتن مناسب است. این نوع کاغذ از ترکیب الیاف سفید رنگبری شده در لایه رو و الیاف OCC به همراه خمیرکاغذ بکر ساخته می شوند. از ویژگی های مهم این کاغذ ها می توان به چاپ پذیری خوب، سفیدی مناسب، سفتی خمشی بالا و ضریب جذب آب کنترل شده اشاره کرد. شرکت پرسال با توجه به نیاز مصرف کنندگان و واحدهای صنعتی توانایی ارائه این کاغذ در گراماژهای مختلفی را دارا می باشد.
 5. مقوای پشت طوسی
  مقوای پشت طوسی یکی از فراورده های جدید و مهندسی شده صنایع کاغذسازی می باشد. این فراورده کاربردهای گسترده ای در صنایع بسته بندی دارد. دامنه کاربرد این فراورده از صنایع بهداشتی، غذایی تا صنایع سنگین می باشد. از ویژگی های بسیار مهم این کاغذ سفتی خمشی بالا و سفیدی مناسب می باشند. شرکت پرسال با توجه به نیاز مصرف کنندگان و واحدهای صنعتی توانایی ارائه این کاغذ در گراماژهای مختلفی را دارا می باشد.

 1. کاغذ با اندود کم ( LWC)
  این نوع کاغذ از فرایندهای مکانیکی یا مکانیکی-شیمیایی ساخت خمیرکاغذ تهیه می شود. برای افزایش کیفیت چاپ پذیری و خواص سطحی مناسب لایه ای از مواد شیمیایی خاص بر روی این نوع کاغذ اندود می شود. کاربرد گسترده این کاغذ در صنایع چاچ و نشر می باشد. شرکت پرسال با توجه به نیاز رو به رشد صنایع انتشارات کشور، دامنه گسترده ای از کیفیت و گراماژ را به صنایع چاپ ارائه می دهد. 
 2. کاغذ با اندود های زیاد ( Art Coated)
  این نوع کاغذ کاربرد گسترده ای در صنایع تبلیغات و بهداشتی دارد. خواص سطحی مناسب و سفتی خمشی بالا از ویژگی های کلیدی این نوع کاغذها می باشند. روند مصرف این نوع کاغذها رو به رشد می باشد. . شرکت پرسال با توجه به نیاز رو به رشد صنایع انتشارات کشور، دامنه گسترده ای از کیفیت و گراماژ را به صنایع چاپ ارائه می دهد.

کاغذهای کیسه سیمان، کودهای شیمیایی و سایر فراوده های پودری را در کیسه های کاغذی کرافت بسته بندی می کنند. ویژگی های این دست از کاغذها بسیار کلیدی و ویژه می باشند؛ تخلخل کنترل شده، کشسان بودن و ویژگی های ساختاری. الیاف مورد استفاده در این نوع کاغذها از خمیر کرافت رنگبری نشده با سطح پالایش متوسط می باشد. شرکت پرسال با توجه به ارائه ی کیفی محصولات، کیسه های کرافت ساخت اروپا با دامنه ی گراماژی متنوع را ارائه می کند.

کاغذهای پوشش دهنده یکی از بهترین مواد برای بسته بندی میوه جات و سبزیجات می باشند. علت اصلی این امر توانایی تبادل هوا در مقدار مشخص و کنترل شده به علت ساختار کاغذ می باشد؛ از اینرو برای انبار کردن و حمل و نقل های طولانی میوه جات استفاده از این نوع کاغذ ضروری می باشد. خمیرکاغذ مورد استفاده در این نوع کاغذها کرافت نمیه رنگبری شده است. مهمترین ویژگی این نوع کاغذها تخلخل مناسب می باشد. شرکت پرسال با توجه به ارائه ی کیفی محصولات، کیسه های کرافت ساخت اروپا با دامنه ی گراماژی متنوع را ارائه می کند.

خمیرکاغذ از جمله منابع سلولزی است که کاربردی روبه رشد دارد. خمیرکاغذ برای ساخت انواع مختلف کاغذ، با توجه به فرایندی که از آن به دست می آید، کاربرد دارد؛ کاغذ تیشو، کاغذهای چاپ و تحریر و سایر کاغذها. خمیرها به دو دسته کلی سوزنی برگ و پهن برگ تقسیم می شوند. هر کدام از این دو دسته خود نیز به دو دسته خمیر رنگبری شده و رنگبری نشده تقسیم می شوند. عمده ترین ( 80 درصد) خمیر مورد مصرف در دنیا خمیر کرافت می باشد. خمیر کرافت به دلیل ویژگی های مقاومتی بسیار مناسب در انواع کاغذهای ساخته شده مصرف می شوند. نوع دیگر خمیر، خمیر سولفیت می باشد که کاربرد گسترده ای در ساخت مواد شیمیایی دارند که علت آن خلوص بالای سلولز تولید شده در فرایند اسیدی آن می باشد. شرکت پرسال بر اساس نیازمندی صنایع و واحدهای صنعتی توانایی ارائه همه انواع خمیر را دارا می باشد. 

کاغذ و محصولات سلولزی

شرکت پرسال با اتکا به توان تجاری و شبکه فروش خود، از سال 1386نسبت به واردات محصولات سلولزی اقدام کرد. مهم‌ترین محصولات ما در این حوزه عبارتند از Kraft Liner /Test Liner /White Top

توضیحات

محصولات پتروشیمی

شرکت پرسال با افزایش 40 درصدی ارزش مبادلات خود در طول 10 سال اخیر، به نامی آشنا در عرصه محصولات پلیمری، اتانول‌ها، سولفور و متانول تبدیل شده است.

توضیحات

محصولات باغی و صیفی‌جات

شرکت پرسال از سال 2015 فعالیت در زمینه تجارت، خرید و فروش مواد غذایی را آغاز کرده است. بر همین اساس بازارهای هدف این شرکت از کشورهای همسایه آغاز شده و به زودی به کلیه کشورهای خاورمیانه، آفریقا و خاور دور گسترش پیدا می‌کند.

توضیحات

درباره ما

حوزه فعاليت اوليه و اصلي شرکت پرسال، صادرات فراورده هاي نفتي و پتروشيمي بوده است و در حال حاضر در حوزه تجارت فراورده هاي معدني، مواد شيميايي، فراورده هاي چوب و کاغذ و همچنين در حوزه حمل و نقل جاده اي و عمليات اکتتشاف و بهره برداري از معادن علاوه بر حوزه اوليه کاري خود فعال است. 

 • آدرس دفتر مرکزی: تهران –اتوبان مدرس- الهیه – خیابان بیدار- پلاک 5–واحد39
 • کدپستی: 1964914168
 • تلفن : 26208341- 26208371
 • فکس : 26208331
 • ایمیل: info@persol.ir

تماس

نام شما:
Invalid Input

پیغام:
Invalid Input

کد امنیتی:(*)
کد امنیتی: Invalid Input