Untitled

شرکت پرسال با بیش از 20 سال تجربه در تجارت بین‌المللی، برآن است تا با توان‌­افزایی مداوم سرمایه‌­ی انسانی و جذب افراد شایسته و کارآمد، سهم خود را در تجارت، فرآوری و لجستیک انواع فرآورده‌­های سلولزي و كاغذ، پتروشيمي، مشتقات نفتي و مواد معدني، مواد خوراكي و سوخت افزایش دهد.

شرکت پرسال بر این باور است که اجرای مأموریت فوق، با تفکر سیستمی، حفظ کرامت انسانی، وجود انصاف، صداقت و انضباط کاری، پایبندی به قوانین و مقرّرات ملّی و بین‌­المللی، تخصص‌­محوری و دانش‌­محوری، شایسته‌­سالاری، همدلی، پشتکار، بهبود مستمر، خلاقیت و نوآوری و مدیریت مشارکتی امکان‌پذیر خواهد بود. لذا این شرکت در جهت بهبود مداوم خدمات و نیز افزايش رضايتمندي تمامی ذینفعان، اقدام به استقرار سیستم مدیریت کیفیت بر اساس استانداردISO9001:2015  نموده است.

شرکت پرسال قصد دارد با تکیه بر مزیت‌­های رقابتی خویش از قبیل وجود کارکنان خلّاق و کارآمد، دانش علمی، ارزش­های انسانی و سایر دارایی­‌های مشهود و نامشهود، در سال 2020 میلادی، به اندازه دو برابر نرخ رشد اقتصادی ایران رشد نموده و از یک شرکت تجاری صرف، به یک شرکت صاحب نام در حوزه­‌ی فرآوری و لجستیک تبدیل گردد.

شرکت پرسال برای نیل به چشم‌­انداز مورد نظر، رئوس زیر را سرلوحه‌­ی برنامه­‌های خود قرار داده است:

  1. افزایش هماهنگ و پایدار میزان درآمد و سود شرکت همراه با افزایش میزان رضایت تمامی ذینفعان
  2. توسعه‌­ی تجارت خارجی، به عنوان کلید توسعه­‌ی اقتصادی و ارتباطات بین­‌المللی کشور
  3. یکپارچه‌­سازی فرایندها در جهت میان‌­دست و بالا دست با سرمایه­‌گذاری بر روی ماشین‌­آلات، دانش و فناوری
  4. تقویت سرمایه‌­ی انسانی از طریق آموزش کارکنان و جذب نیروهای شایسته و کارآمد
  5. ایفای مسئولیت‌­های اجتماعی شرکتی متناسب با فعالیت‌­های اقتصادی سازمان

در این راستا و با هدف تحقق موارد فوق، مدیریت شرکت خود را متعهد می‌­داند همگام با ترویج فرهنگ کار گروهی ضمن تعیین اهداف و بهره­‌گیری از مشارکت همه‌­ی کارکنان در امر توسعه و بهبود کیفیت خدمات، با تشکیل جلسات بازنگری مدیریت، از اثربخشی سیستم و عملکرد فرایندها و بهبود مستمر آن­ها مطلع گردد و در جهت تعالی آن، همّت گمارد. همچنین متعهد می­‌گردد خود و تمامی کارکنان، ضمن درک و رعایت نیازمندی­‌های کارفرما و الزامات قانونی مربوطه، نسبت به رعایت کیفیت در انجام امور محوّله در حیطه­‌ی عملکرد خود کوشا و مسئولانه عمل نمایند. به منظور حفظ تداوم و تناسب رئوس خط مشی و حصول اطمینان از انجام اثربخش فعالیت­‌ها در جهت دستیابی به آن­ها، مدیریت شرکت در موارد مقتضی اقدام به بازنگری آن می­‌نماید.

درباره ما

پرسال هلدینگی فعال در حوزه صادرات و واردات محصولات پتروشیمی، مشتقات نفتی، کاغذ و فراورده‌های سلولزی، محصولات کشاورزی و همچنین استخراج و فراوری محصولات معدنی است. این مجموعه با بیش از 22 سال سابقه فعالیت تجاری، در زمره 20 شرکت اول ایران در زمینه بازرگانی قرار دارد.

  • آدرس دفتر مرکزی: تهران –اتوبان مدرس- الهیه – خیابان بیدار- پلاک 5–واحد39
  • کدپستی: 1964914168
  • تلفن : 26208341- 26208371
  • فکس : 26208331
  • ایمیل: info@persol.ir

تماس

نام شما:
Invalid Input

پیغام:
Invalid Input

کد امنیتی:(*)
کد امنیتی: Invalid Input